Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Kvalitní výživový doplněk a s ním i pevné zdraví pro naše domácí mazlíčky

Collagen

Účinky kolagenu na lidi jsou nepopíratelné a správně nastavena kúra dokáže člověku opravdu změnit život. Proč tedy nedopřát kvalitní výživový doplněk a s ním i pevné zdraví i našim domácím mazlíčkům? U zvířat, stejně jako u lidí, není bohužel vlastní tvorba kolagenu neomezená. Kolagen jako důležité pojivo buněk může zejména ve vyšším věku, nebo při vysoké fyzické zátěži, chybět i zvířatám.

Kolagen pro koně? Podávejte jim ho denně a uvidíte ten rozdíl

Proto vznikl Incapet Collagen, výjimečný doplněk určený k užívání speciálně pro zvířata.

CollagenKolagen pro koně je často skloňovaným tématem, které se běžně dostává k majitelům zvířat již přes doporučení veterináře. U koňů je totiž zvláště důležitá schopnost regenerace kloubů, chrupavek a šlach. Kromě opravdu bolestivých nepříjemností pro zvíře, může nedostatek kolagenu vést ke zraněním, jejichž léčení může být pro majitele velmi nákladné. „Kolagen tvoří 30% bílkovinné tkáně v těle zvířete a až 70% kůže. Jeho nedostatek může stát za velkým množstvím problémů,“ přibližuje MVDr. Markéta Sedlinská z Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

collagenIncapet Collagen je český produkt, prémiový stoprocentně čistý hydrolyzovaný kolagen vyrobený z vedlejších produktů kvalitních mořských ryb. Takto připravený kolagen je výborně vstřebatelný a organismus koně ho velmi dobře přijímá. Dokáže pomoci při velkém množství problémů, kterými trpí nejen zvířata věnující se sportu, nebo výstavám:

Největší  odměnou  pro majitele 

je  pak šťastné  a  zdravé  zvíře,   které mu dokáže  vykouzlit  úsměv na tváři.

kun_collagenChovatelka koní Natalie Pavlíková o své kobylce Coco: „Po 14 dnech užívání kolagenu jí začala růst krásná hříva, leskla se i její srst a šlachy se zdály pevnější. Už jsou to 2 roky, co dostává sáček kolagenu každý den a od té doby neměla žádný problém, má i lepší imunitu a když přijde z výběhu s nějakým drobným zraněním, tak se jí poranění hojí rychleji.”

pes

 

Úsměvným faktem je to, že Incapet Collagen byl nejprve testován na lidech. Tento hydrolyzovaný kolagen pro psy, kočky a koně byl ve své formě prvotně určen pro lidi. Díky pozitivním ohlasům a účinkům, které měl na zvířátka, jsme se rozhodli vytvořit speciální edici věnovanou právě našim domácím mazlíčkům. Sobě dopřejte Inca Collagen, svému koni zase Incapet Collagen a viditelné účinky u obou na sebe nenechají dlouho čekat!

 Incapet Collagen je 100% Bio-aktivní kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový  aparát. Je vhodný pro kočky, psy i koně jako doplněk krmiva. Balení Incapet Collagenu obsahuje 30 dávek po 3 g čistého prášku 100% bio-aktivního rybího kolagenu. Obsahuje prémiový kolagen typů   I, II a III. Jednoduše tedy Incapet Collagen přidávejte malým i velkým zvířatům do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním.

ÚČINKY INCAPET COLLAGENU:

  • Pomáhá posilnit chrupavky , měkké tkáně i klouby
  • Pomůže posilnit kosti
  • Zlepšuje kvalitu srsti
  • Zlepšuje kvalitu drápů
  • Pomůže posilnit zuby
  • Pomáhá při hojení a  regeneraci  kůže  při různých  kožních problémech
  • Pomáhá lepšímu hojení ran po různých zraněních a  chirurgických zákrocích
  • Pomáhá při celkové  regeneraci  u zvířat  s vysokou fyzickou zátěží
  • Výrazně pomůže zlepšit  mobilitu  starších zvířat
  • Pomáhá  při léčení  v situacích  jako:  operace , otoky kloubů, bolestivé klouby, degenerativní změny či jiná onemocnění  kloubů, dysplazie  kyčelního  kloubu , nebo  jiná  dysplazie,  luxace kyčle

domaci mazlicciIncapet Collagen je 100% Bio-aktivní kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový  aparát. Je vhodný pro kočky, psy i koně jako doplněk krmiva. Balení Incapet Collagenu obsahuje 30 dávek po 3 g čistého prášku 100% bio-aktivního rybího kolagenu.

https://www.incacollagen.cz/

Podobné příspěvky

Ovoce zdražuje nejvíce za posledních minimálně deset let

Afri

 „NeoVize – Lepší zrak, lepší život.”

Afri

Co byste měli vědět o klíšťatech

Afri