Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Kristýna potřebovala vrátit ženskost

krasna-porad-TVPrima

Kristýna byla krásná žena už před účastí v pořadu. Potřebovala ale vrátit ženskost. Jak se tohle povedlo, mohli diváci vidět už včera na televizních obrazovkách. Kristýna se s námi ale podělila o své pocity. A vy můžete celý díl zhlédnout už teď na iPrima.cz a na další se těšit vždy v pondělí večer na Primě. Dívejte se!

Vysněná krása: „Plastiky nejsou zbytečné. Pokud to někomu pomůže mít rád sám sebe, proč ne,“ shrnuje své pocity Kristýna.

zenskostKrásné ženy mají také svá trápení. A to nemusí vycházet z jejich vzhledu, ale ze životních prožitků, takže rozhodně neplatí, že by to krásní lidé měli v životě jednodušší. Naopak. Všichni mají pocit, že ti krásní to mají v životě snazší.

Kristýna snila o větším dekoltu, po třech dětech prsa zkrátka zmizela. A ona se rozhodla, že chce mít ženské křivky. Kristýnu to trápilo. Ne kvůli mužům, ale kvůli sobě samotné. Styděla se obléct se v létě do plavek.

Prošla půlroční proměnou, kdy na ní odborníci změnili spoustu věcí. Ale důležité je, že Kristýna změnila způsob uvažování. A je dobré vědět, že i to je cesta: vyčistit si hlavu a změnit přístup k sobě samému. Pak jdou i všechny změny snáz. Kristýna vedle sebe měla po celou dobu obrovskou oporu. Svoji sestru.

krystinaPři prvním pohledu do zrcadla pravdy, po všech proměnách, se Kristýna zmohla jen na zalapání po dechu. „Než jsem otevřela oči, jen jsem přemýšlela, koho tam v tom zrcadle uvidím. A nebyla jsem to původní já. Viděla jsem v odraze zrcadla krásnou ženu a nakonec jsem se rozbrečela. Celá ta proměna mě potěšila, vzhled mi udělal radost, sama sobě jsem se obrovsky líbila. Cítila jsem se nádherně.“

Když k zrcadlu dorazila její sestra, zmohla se Kristýna jen na větu: „Co to jsi?“ Pak už se jen skládaly komplimenty, kdo je krásnější.

Nakonec se obě dámy předvedly rodině a přátelům. Maminka se na odhalení moc těšila, neviděla totiž postupné mezifáze. Tatínek má jasno: „Když se podíváte na mě, je jasné, že holky musí být krásné po tátovi. Navíc jsou krásné, protože jsou naše.“

Všichni se shodli, že změna je opravdu vidět a že Kristýna skutečně prokoukla. „Chtěla bych poděkovat všem, kdo se na mé proměně podíleli. Pomohli mi, abych vypadala takto, a nesmím zapomenout ani na sestru. Pomohla mi, ani neví jak.“

Příběhy statečných účinkujících, dechberoucí proměny, skrytá tajemství i mindráky… Teď všechny ženy i muži konečně najdou odvahu se jim postavit a zbavit se jich, aby se mohli cítit lépe a začít se na svět usmívat. Zkratkou k Vysněné kráse za pomoci špičkových odborníků estetické medicíny, plastické chirurgie a stomatologie vás provází Alice Bendová.

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Chcete se dozvědět, jak můžete EFEKTIVNĚ ovlivnit váš život a vaše vlastní zdraví?

Afri

Carun Pharmacy: Vyrážka, puchýře, či zarudlá pleť? V boji s UV zářením pomůže konopí

Afri

Jedním z mých příbuzných je pan Strach

Afri