Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Léčitel PhDr. Ladislav Kolařík pomáhá lidem uzdravovat se ze závažných nemocí

PhDr.Kolářík-REIKI

Léčitel PhDr. Ladislav Kolářík, mistr REIKI,  pomáhá lidem uzdravovat se ze závažných nemocí včetně nádorových, krve, pohybových atd. Působí v Praze, v Plzni a také v Hořovicích. 

Mistr REIKI Ladislav Kolařík

Kolarik-REIKIREIKI je to japonské slovo. REI − vesmírné dávání života, KI − energie, tedy vesmír−ná životodárná energie. Učení REIKI pochází z Tibetu od buddhistických mni−chů a je staré přes tři tisíce let.V roce 1822 duchovní Mikao Usui objevil při meditaci klíč k léčbě. V roce 1980 bylo na světě 22 mistrů REIKI. 1. REIKI kli−nika byla otevřena v Tokiu, dnes jsou již v USA i jinde. V současnosti je ve světě cca 800 až 1000 mistrů REIKI, kteří REIKI mohou předávat dál. REIKI energie působí na celý oganismus, jde vlastně o vyrovnání toků energií přes sedm čaker. Čakra je kanál, kterým proudí energie do těla a z těla ven. REIKI energie navodí v čakrách rovnováhu a tím se organismus zbaví nemocí, nebo se dá předcházet nemocem. REIKI energie rozpouští nádory, záněty atd., rovněž harmonizuje psychiku a dává radost do života.

Jakým způsobem léčíte?

REIKIKdyž zájemce ke mně přijde, nemusí mi říci své problémy. Zeptám se na křest−ní jméno, nakreslím si automatickou kresbu, která mi ukáže, kde jsou největší problémy. Do kresby figuríny mi ruka automaticky zakresluje nejvíce postižená místa v klientově těle. Diagnózu si doplním ještě automatickým písmem. Změřím si na stupnici pomocí kyvadla, na kolik procent pracují jednotlivé orgá−ny. Klient mi diagnózu potvrdí na základě lékařských vyšetření. Zdůrazňuji, že medicína je prvotní, REIKI je podpůrný prostředek k léčbě. Pak přiblížím ruce ke klientovu tělu v místech, která jsou bolavá, nedotýkám se. Také mohu pouštět energiii přes hlavu do celého těla. REIKI energii se také říká inteligentní, protože se sama rozběhne do postiženého místa, kde je zapotřebí.

Odkud berete energii?

Každý, kdo je zasvěcen, může požádat o energii a ona pak do něho proudí temenní sedmou čakrou a vychází rukama. Energie vlastně léčitelem protéká a je předávána klientovi. Obvykle stačí dvě, tři sezení, ale mám také klienty, kteří za mnou jezdí každé dva týdny. Jedno sezení i se stanovením diagnózy trvá 40 − 60 minut.

Léčíte pouze energií?

Také používám k léčení metodu vysokých duchovních zákonů, která vychází z dávné tradice a chápání našich předků, kteří považovali vesmír, přírodu a vše živé za jeden celek působící v jednotě. Tuto metodu a REIKI přednáším na mezinárodním festivalu „Miluj svůj život“ v Praze. 

www.reiki-reiki.webnode.cz

Podobné příspěvky

Zdraví je aktuálně žádané. Co nejvíce zabíjí?

Afri

Deprese není špatná nálada

Ilja Hynek

Hlavní město otevírá ve spolupráci s GHC Genetics dvě nová odběrová místa v Praze 6

Afri