Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Melano 50+ aktivně chrání před spálením slunečními paprsky a předčasným stárnutím kůže

GERnétic s novým opalovacím krémem otevírá cestu k ještě lepšímu anti-ageingovému efektu. Melano 50+ aktivně chrání před spálením slunečními paprsky a předčasným stárnutím kůže, přičemž posiluje kožní bariéru a zlepšuje pružnost pleti. Hydratuje, urychluje buněčnou obnovu a proces hojení. Přípravek je vhodný pro ochranu tváře i těla, a to včetně pokožky intolerantní a velmi citlivé. Krém se rychle vstřebává, nezanechává bílé stopy a na pokožce nezanechává lepivý film. Neobsahuje nanočástice ani parfemaci.

Nový opalovací krém Melano 50+ s efektivní anti-ageing ochranou

Ve složení se nalézá výživné bambucké máslo, které má výborné vlastnosti pro prevenci předčasného stárnutí kůže. Obsažené látky v této ingredienci přispívají k regeneraci pokožky, opravují ji do hloubky, zlepšují elasticitu a chrání ji před dehydratací a oxidačním stresem. Druhou klíčovou složkou je kreatin, bílkovinová struktura, s jejíž pomocí Melano 50+ přispívá k ještě efektivnější buněčné regeneraci, zlepšení elasticity kůže a snížení výskytu vrásek.

Aplikace: Doporučujeme nanést půl hodiny před pobytem na slunci. Pro optimální ochranu je potřeba přípravek pravidelně reaplikovat dle fototypu, aktivit a intenzity slunečního záření.

MOC: 1 286 Kč / 125 ml

Foto: © GERnétic, bez honoráře

Kateřina Šimková

www.gernetic.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSMETIKA GERnétic

Francouzská kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, lázní a wellness studií a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka. Společnost Mgr. Ladislav Kavan – LK Servis, generální zastoupení francouzské kosmetické značky GERnétic pro ČR a SR, působí na českém trhu již od roku 1996.

Podobné příspěvky

Pravda a mýty o kortikosteroidech – kortikofobie je přežitek

Aleš Fritscher

Očekávané zdražování kuřáky od zlozvyku neodradí

Aleš Fritscher

Vinohradská nemocnice bude díky příspěvku Nadace ČEZ testovat více lidí na COVID-19

Aleš Fritscher