Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Síť laserových depilačních salonů Laser Clinic – akční sleva 50%

Na klinice LASER CLINIC používáme nejmodernější přístrojové vybavení předních světových výrobců DEKA Motus AX Moveo (výrobce Itálie) vhodné pro využití jak v plastické chirurgii, tak dermatologii. Díky těmto unikátním přístrojům mohou naši odborníci pracovat komfortně a s absolutní přesností, která našim klientům přináší vynikající a dlouhodobé výsledky. Pro naše klienty pracují profesionálové ve svém oboru – kosmetičky s více než 6 letou praxí a vyšším zdravotnickým vzděláním.

Laserová epilace s MEGA SLEVOU 50%

laser clinic Odstraňuje všechny typy chloupků – tmavé, světlé, nadýchané a je to naprosto bezbolestné. Tyto přístroje nabízí řadu inovativních funkcí (ablativní i neablativní lasery), nebo fungují na principu radiofrekvence, intenzivního pulsního světla či frakční plazmy.

 

Akční sleva platí na tato ošetření: 

Hluboké bikiny – 2500 Kč (místo 5000) + podpaží JAKO DÁREK

Celé nohy – 5000 Kč (místo 10000) + hluboké bikiny a podpaží JAKO DÁREK

Celé obličej – 2000 Kč (místo 4000)

Pro rezervace můžete volat na číslo: 777093700

Nebo nám napište na Instagram: @laser.clinic.cz

laser-clinic.cz

————————————————————————————————————-

Jak to probíhá?

Patříte mezi ty, které nebaví neustálé zápasení s žiletkou, testování depilačních vosků a past nebo trápení s bolestivými epilačními strojky? Máme pro vás dobrou zprávu – ošetření laserem skoncuje s chloupky v podstatě napořád. Díky znecitlivujícímu krému ošetření skoro nebolí a po sérii 5-8 terapií vás zbaví téměř všech chloupků!

V čem spočívá kouzlo laserové epilace?

Při ošetření sjede laserové světlo po pigmentu chloupku jako po hromosvodu až k jeho cibulce, kterou teplem zničí, aniž by ovlivnilo okolní oblasti pokožky. Laser si poradí se všemi typy chloupků bez ohledu na jejich umístění či tloušťku.

Poradíme si s velkými plochami pokožky i hůře dostupnými místy

Epilace laserem je vhodná pro ženy i muže, procedura je šetrná a díky aplikaci krému s anestetikem navíc téměř bezbolestná. Doba ošetření se odvíjí od vybrané partie, na které si přejete chloupky odstranit. V případě menších ploch se může jednat o pár minut, u velkých ploch o hodinu a déle. 

Co byste před epilací měli vědět:

  • Chloupky si oholte večer před procedurou. 
  • Před ošetřením si chloupky 6 týdnů nevytrhávejte ani nedepilujte voskem nebo cukrovou pastou. Vyhněte se zkrátka metodám, které odstraňují chloupek i s cibulkou.
  • Laser není vhodný pro opálenou pokožku. Před zákrokem nepoužívejte ani samoopalovací krémy.
  • Po laserové epilaci si po dobu 4–6 týdnů dávejte pozor na sluníčko. Na ošetřená místa používejte krém s ochranným faktorem SPF 50+. 

Ošetření je třeba 5–8krát zopakovat

Protože laser působí jen na chloupky v aktivní růstové fázi, je k odstranění všech chloupků nutné ošetření několikrát zopakovat. Obvykle je zapotřebí 5 až 8 sezení s rozestupem 6 až 8 týdnů mezi terapiemi. Zlepšení ale uvidíte už po prvním ošetření – chloupky budou jemnější a výrazně jich ubyde.

Podobné příspěvky

Jak bojovat s Alzheimerem?

Afri

Covid střídá epidemie diabetu

Afri

Kampaň “Ty to zvládneš – setkání s realitou”

Afri