Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Vietnam potřebuje naši pomoc!

vietnam
Vážený pane premiére, vážení členové vlády České republiky!
 
Covid-vakcinaDovolujeme si vás požádat o věnování přebytečných vakcín proti koronaviru 97,75 milionovému Vietnamu, kde v posledních dnech zesílila pandemie onemocnění Covid-19, zejména v Hanoji, ale hodně také v Hočiminově Městě. Vietnam naší republice při vzniku pandemie věnoval darem osobní ochranné pomůcky. Například již dne 12. května 2020 věnovalo Národní shromáždění Vietnamu 20 tisíc ochranných roušek poslancům našeho Parlamentu.

Vietnam potřebuje naši pomoc!

Premieri_CR_a_Vietnamu_dne_17._4._2019_pri_jednani_v_Praze
Premieri_CR_a_Vietnamu_dne_17._4._2019_pri_jednani_v_Praze

Vietnamci žijící u nás šili a zdarma rozdávali v celé ČR občanům roušky, ale také mezi sebou vybrali své soukromé úspory a celkově přes 3,5 milionů korun věnovali nemocnicím, například pro nákup plicních ventilátorů, ale také rozdali zdravotníkům, hasičům, policistům i městským a obecním úřadům kromě peněžních darů i roušky, dezinfekci, potraviny a členům IZS v celé naší vlasti poskytovali občerstvení. 

 
Nyní potřebuje Vietnam naši pomoc. Z celého srdce vás žádáme pomozte a darujte Vietnamu vakcíny, které máme přebytečné. Vietnamci si naši pomoc zaslouží. Děkujeme vám.
 
Marcel Winter
Čestný předseda a tiskový mluvčí
Česko-vietnamské společnosti

Podobné příspěvky

Tisíce dětí s epilepsií bojují s předsudky okolí

Afri

Modrá linka – tel. 608 902 410 a 731 197 477 řeší obavy lidí z koronaviru

Afri

Valeo vyvinulo system pro sterilizaci vzduchu v autobusu

Afri