Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Zprávy Pražského magazínu

Celebrity a krásné šperky

DSC_5201.JPGuPřední česká šperkařská firma JK Jitka Kudláčková Jewels představila novou reklamní kampaň. Tvářemi kampaně Česká krása se stala cvičitelka Hanka Kynychová a modelka a moderátorka Gabriela Kratochvílová Lašková.

Na novou kampaň, která vznikala před objektivem fotografky Lenky Hatašové, se přišla podívat celá řada známých dam. Miluše Bittnerová a Linda Finková dokonce šperky JK Jitka Kudláčková vlastní. “Když měla Jitka Kudláčková ještě obchod na Vinohradech, manžel mi je kupoval ke různým výročním, Vánocům a podobně. Takže Jitka Kudláčková je mi velmi známá a blízká, protože její tvorbu mám opravdu ráda,” vysvětlila Linda Finková a ukazovala svoje náušnice a prstýnky. Moderátorka a herečka Miluše Bittnerová pokukovala po krásných prstýncích a nechala se slyšet, že bude k Jitce Kudláčkové muset poslat Ježíška. “Ale jak se v tom to dítě nebohé vyzná, to nevím, asi mu budu muset poradit,” povzdechla si se smíchem vnadná Bittnerová.

kláraModerátorka Klára Doležalová dorazila v doprovodu svého manžela. Ani jí nejsou šperky JK Jitka Kudláčková cizí. Ve zpravodajství TV Prima můžeme na moderátorkách některé krásné kusy vidět.
Lucie Zedníčková a Bára Šporclová Kodetová dorazily v doprovodu svých dcer. Andrea Kalivodová se společenským akcím nevyhýbá ani v požehnaném stavu a moc jí to sluší. Jana Adamcová se svěřila, že šperky nosí velmi nárazově: “Mám taková období, kdy šperky nenosím a kdy je naopak nosím, tak beru pozvání na tuto akci jako znamení a nějaké nové si u Jitky Kudláčkové pořídím a zahájím svoje období se šperky.” Smála se známá moderátorka a manželka režiséra Jiřího Adamce. Krásný příběh pojí herečku Vlastinu Svátkovou a JK Jitka Kudláčková Jewels. Herečka známá z filmu Gangster Ka si vysnila, že na svém snubním prstenu bude mít otisk borovice. Její manžel tak oslovoval různá šperkařství, až v JK Jitka Kudláčková mu vyšli vstříc a herečka se tak mohla v klidu vdát a pyšní se skvostným snubním prstenem.

DSC_5100.JPGu finkova DSC03306.JPGu

Uložit

Uložit

Podobné příspěvky

Lucie Zedníčková svléká partnera na veřejnosti!

Afri

Letní scéna Vyšehrad zahajuje provoz, premiéru dnes má muzikál Starci na chmelu

Afri

Zrodil se nový hit, opět je od Karla Gotta. Zpívá duet s dcerou Charlottou

Afri