Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy Pražského magazínu

Hanička „Písnička“ v Lucerně slavila i plakala.

Velkolepým koncertem  oslavila  v pražské Lucerně Hana Zagorová své 70. narozeniny. Zpěvačka koncertem slavila narozeniny vůbec poprvé za svoji celou pěveckou kariéru. Vedle známých a osvědčených hitů Hanička zazpívala také písničky ze svého nového alba „O lásce“, které pokřtila se svými hosty a vydavateli. Překvapením bylo také předání vinylového alba. Křtilo se samozřejmě šampíčkem.
DSC02891.JPGu DSC04896.JPGu DSC02762.JPGu
Na pódiu v Lucerně se to hvězdnými hosty jen hemžilo. Pro Hanu Zagorovou zazpíval Michal Hrůza, Karel Vágner, Petr Rezek, Stanislav Hložek, Petr Kotvald a nakonec i překvapení večera, Karel Gott. Ten Haničce zazpíval „Jdi za štěstím“, „Má první láska se dnes vdává“ a neodpustil si na pódiu i své vtipné komentáře.
V přání k narozeninám řekl Haničce: „Vítej v exklusivním klubu – klubu 70“.

„Děkuji za každý rok, měsíc, den, minutu, vteřinu, kterou jsi mi věnovala. Mám tě moc rád“, vyznal svou lásku své ženě i Štefan Margita prostřednictvím videopozdravu z Chicaga. Upřímnost a vyznání lásky zpěvačku rozplakal.

DSC03750.JPGu  DSC03938.JPGu DSC03765.JPGu
Velký sál Lucerny doslova a do písmene praskal ve švech.

Pódium zaplnila spousta květin i dárků od fanoušků a vzduchem létaly červené balonky ve tvaru srdíček. Je vidět, že pro Haničku je věk jenom číslo  a sedmdesátka nic neznamená. Naše stálice populární hudby má  pro své fanoušky ještě schované nejedno překvapení…

Podobné příspěvky

Měl by Karel IV. dnes důvod k radosti? Armáda má sloužit k obraně vlasti, a ne k misím

Afri

Muzikál „ Srdcový král „ s písněmi Elvise Presleyho v Kalichu.

Jaroslav Hauer

MOTOSALON 2018 se rozjede v Brně od 8. – 11.3.

Jaroslav Hauer