Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování Zprávy Pražského magazínu

Hotel Žižkovy lázně -luxusní hotel s výhledem na plynoucí řeku a starobylý mlýn

Představte si dovolenou v luxusním hotelu, s jedinečným výhledem na plynoucí řeku a starobylý mlýn, kde budete na míle daleko od ruchu města a každodenních starostí. Právě takovou dovolenou totiž můžete prožít v Hotelu Žižkovy lázně.

Hotel Žižkovy lázně se nachází v klidné části jihočeského města Tábor – Čelkovicích. Z prosklené restaurace, hotelové terasy i většiny pokojů je nezapomenutelný pohled na hradby historického centra města, které je vzdáleno patnáct minut chůze od hotelu. V těsné blízkosti hotelu vyvěrá léčivý pramen Svaté Eleonory. Podle knihy Ing. Kozáka (Tajemná místa od Blaníku k Sušici), je tento pramen opatrován vodním skřítkem a ochranným energetickým kruhem o poloměru tři metry.   Hotel Žižkovy lázně dokáže uspokojit a nadchnout téměř každého. Klienti na pracovní cestě si mohou po náročné schůzce odpočinout ve Snack Baru a zahrát si billiard, poker, nebo si přečíst jednu ze zajímavých knih, které jsou zde k zapůjčení. Milovníkům aktivního odpočinku můžeme doporučit pěší turistiku, zapůjčení kola a cyklomapy přímo na hotelové recepci.  Necelé tři kilometry pěší chůzí od hotelu se nachází vodní nádrž Jordán. V létě se toto místo stává ideálním pro vodní radovánky a pro příjemný odpočinek na pláži. Romantické duše mohou strávit teplé letní večery posezením na hotelové terase u sklenky dobrého vína a nasloucháním šumící řece Lužnici. Pro děti je zde připraveno hřiště s houpačkami a personál také rád zajistí například promítání pohádek pro nejmenší. Pro hosty, kteří chtějí hýčkat své tělo je připravena infra sauna s relaxační místností, aroma lázeň v soukromí hotelového pokoje a samozřejmě možnost objednání masáže dle výběru. Pro všechny, kteří rádi tráví večery s živou hudbou je pak přichystán letní Country Festival  s pravidelnými koncerty místních kapel. Užít si dovolenou v Hotelu Žižkovy lázně může opravdu každý.

Díky originálním interiérům a zajímavému designu, který dodává celému hotelu nezapomenutelnou atmosféru, se lze jen těžko divit, že je tento hotel vyhledávaným místem mnoha snoubenců, kteří si zde řeknou své ANO. V hotelu Žižkovy lázně lze uspořádat svatební obřad v zimní zahradě, nebo na hotelové terase, také svatební hostinu i večerní oslavu v hotelovém salonku. Všechny prostory jsou unikátní svými výhledy a také designem, který je kombinací francouzského provence a anglického klubového stylu. Profesionální a vstřícný přístup personálu Vám dovolí si svůj svatební den opravdu vychutnat.

Hotel Žižkovy lázně
Hotel Žižkovy lázně

Hotel Žižkovy lázně nabízí zázemí ve všech směrech. Můžete zde strávit báječný víkend, nebo tady oslavit narozeniny, uspořádat firemní večírek apod. Personál je ochoten vyhovět téměř všem požadavkům, což je v kombinaci s prostředím opravdu dokonalé místo pro rodiny, novomanžele i klienty na obchodních cestách.

Pohled na Lužnici
Pohled na Lužnici
SVATBA
SVATBA

 

HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ

U Lázní 44
390 01 Tábor

GPS: 49°24’22.183″N, 14°39’15.642″E

Telefon: 381 214 335
Mobil: +420 720 536 570

http://www.zizkovylazne.cz

zizkovylazne.recepce@gmail.com

Podobné příspěvky

Je člověk spíš anděl nebo bestie? Startuje nová edice Dnešní svět nakladatelství Filosofia

Redakce

Průvod Tří králů

Redakce

Národní zemědělské muzeum má novou expozici Zemědělství. Čekalo na ni 70 let

Jaroslav Hauer