Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Zprávy Pražského magazínu

Skupina MEDICON otevře v Holešovicích moderní polikliniku

– Obyvatelé Prahy 7 se dočkají zdravotní péče v nové poliklinice blízko svého bydliště. V novém objektu Visionary v blízkosti metra Nádraží Holešovice Pražané naleznou třináct ordinací specializovaných lékařů. Pro zajištění komplexnosti zdravotních služeb bude součástí polikliniky i lékárna a prodejna biopotravin a zdravé výživy.

Komplexní zdravotní péči s návazností na diagnostická pracoviště nejen pro obyvatele Prahy 7 – to nabídne už od začátku září nová poliklinika MEDICON v ulici Plynární u metra Nádraží Holešovice. Ve třinácti ordinacích najdou pacienti následující odbornosti: praktický lékař pro dospělé, interna, kardiologie a neurologie pro děti i dospělé, gynekologie a stomatologie, jejíž součástí by v budoucnu měla být i endodoncie. Spektrum těchto odborností nemusí být v závislosti na poptávce klientů konečné. V poliklinice využijí Pražané také odběrové místo, lékárnu se širokým sortimentem léčivých přípravků a doplňků stravy provozovanou pražskou skupinou lékáren PHARMACENTRUM a prodejnu biopotravin Ošatka. Prodejna biopotravin a zdravé výživy nabídne kromě oblíbeného sortimentu i poradenskou činnost.

 „V Poliklinice Holešovice se v těchto dnech postupně připravují ordinace lékařů. Provoz oficiálně zahajuje 3. září, ale veškerá kapacita bude plně dostupná na konci letošního roku,“ říká Mgr. Zuzana Krámková, zástupce skupiny Medicon.

V rámci Dne otevřených dveří si budou moci návštěvníci nechat změřit hladinu tuku v krvi, krevní tlak, využít pleťového a vlasového poradenství i shlédnout ukázky tejpování. K ochutnání budou k dispozici výrobky obchodu s biopotravinami a zdravé výživy.

 

Podobné příspěvky

Galerie hlavního města Prahy – expozice bude znovu otevřena 1. srpna 2015.

Šebík

Lodě Vševltavského spolku oslaví Den dětí plavbami zdarma

Šebík

Výhody, food court i slevy opět v Atriu Flora

Afri