Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film Kultura Zprávy Pražského magazínu

Troška bude strašit v kinech…

 

q0iDT9i1c42KykcPpkEzZbrusu nová rodinná komedie Zdeňka Trošky Strašidla bude mít v kinech premiéru již  ve čtvrtek 18.8. . Po boku Terezy Kostkové, která ztvárňuje čarodějnici Patricii, se ve filmu objeví i mlaďounká Nelly Řehořová . Ta si zahraje  její dceru Ester, která pochytí čarodějnické umění od své maminky.

„Je to šikovné a velmi talentované děvče a umí na sobě pracovat. Rychle se učí a myslím, že z ní může být jednou velká hvězda.“ pochválil Nelly Zdeněk Troška, který s ní a s dalšími protagonisty filmu jezdí po předpremiérách.

-005„Vystěhovat se nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy!“ tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou. Brzo však spolužáci Ester a jejího bratra Eleonora, kterého hraje Petr Šimčák, zjistí jejich nadpřirozené schopnosti a začnou je využívat ke školnímu čarování, což sebou přináší různé zapeklité a krkolomné situace.

ST6-034

Nelly nám  na sebe prozradila . „Ještě, že mám prázdniny a nemusím do školy! Já nerada brzo vstávám a nejraději bych spala do dvanácti hodin,” přiznala se zpěvačka, která ráda vzpomíná na natáčení této komedie. „Učila jsem se kouzlit, já jsem spíše strašpytel, ale vždy jsem zbožňovala napětí a ráda jsem chodila na atrakci dům hrůzy, i když jsem se bála” dodává Nelly. Na patnáct je velmi akční, protože natáčí videoklipy, má svůj blog či se připravuje na další herecké role.

ST6-020

 

„Můj nový klip s názvem Země zázraků, se natáčel v přírodě za Prahou, tu mám velmi ráda. V hlavní roli se objeví zvířata. Kůň, na kterém jsem se projížděla na louce a pes,“ prozradila Řehořová, která dokonce ke klipu navrhovala scénář. V současné době je nezadaná, ale na zájem chlapců si nemůže stěžovat. „Na kluky nemám čas, věnuji se hlavně vydání svého vlastního CD” dodala Nelly. 

Foto: Vojtěch Resler, Nelly Řehořová , D.Novotný

 

https://www.youtube.com/watch?v=nyaa2j9m-_A

Podobné příspěvky

Výstava TŘÍBENÍ sochařky Moniky Immrové o prolínání témat a rovin

Afri

Střelecký ostrov po čtyřech letech ožije filmem

Šebík

Herečka Veronika Arichteva opouští seriál Slunečná

Jaroslav Hauer