Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy ze světa

Fenavin je považován za nejvýznamnější veletrh vína ve Španělsku

Kral-FilipVI

Filip VI. zahájil veletrh vína Fenavin, který se na dva dny stal světovým epicentrem vína a spojil 1946 vinařství z celého Španělska a 18 000 kupujících. Fenavin, který se koná v Ciudad Real je považovaný za jednu z nejvýznamnějších monografických událostí o světě vína na světě, na které se v tomto vydání podílí 1 946 vinařství z celého Španělska a 18 000 exportérů.

Profesionalizace, pragmatismus a kreativita, konkurující Madridu a Barceloně

FenavinŠpanělská družstva, která od svých počátků vsadila na FENAVIN jako na nástroj na podporu podnikání v národním i mezinárodním vinařském průmyslu. Průmysl vysoce oceňuje efektivitu systému, který veletrh rok co rok propaguje, a přesto si vedoucí tým stále razí stejný cíl: obchodovat s pragmatickými a efektivními pracovními systémy, které pomoci při vytváření širokého střetu mezi nabídkou a poptávkou. Tento návrh, který je zásadně založen na osobní pozornosti v oblasti poptávky, dokázal přes deset ročníků FENAVIN stát se nejvýznamnějším monografickým veletrhem ve Španělsku a jediným, který skutečně nabízí kontrastní obchodní kapacitu. Z tohoto důvodu se na FENAVIN 2019 zúčastnilo 1 946 zúčastněných vinařství a družstevních organizací z celého území státu a rozmístěných v devíti pavilonech. Na nejvýznamnějším veletrhu španělského vína mohla podnikat prakticky všechna označení původu Španělska.

Psychologický argument je zničující, s videokonferencemi ochladly osobní vztahy. A má to vliv na obchod“.

FenavinCiudad Real je město se 70 000 obyvateli přeměněné na hlavní město sektoru, který se snaží dohnat ztracený čas. Velká monografická akce kolem vína se vrací jako první Fenavin v sudém roce.

Technologie ve službách obnovení lidského kontaktu u nápoje, opak virtuálních veletrhů pandemického světa. “Nejlepší způsob, jak proběhnout obchod, je vidět se navzájem, dva lidé si potřásají rukama a dívají se jeden druhému do očí.” 

Fenavin 2022Fenavin prchá před půvabem a odolává jako veletrh vína pro dělnickou třídu, jak to s oblibou definuje Alberto Fernández Bombín, jeden z jeho obvyklých agitátorů. Kolem jeho objemu a jeho nádrží dovezených z dálky se odehrává dění v průmyslu. Objem, který přitahuje mnoho kupujících tohoto hrdinského vína z dělnické třídy, které běžně nezapadá do gurmánského paradigmatu nebo častých michelinských menu. “Je méně vidět, ale je to to, co udržuje španělský vinařský ekosystém při životě,” vysvětluje Fernández Bombín. I přesto Manuel Juliá uznává, že navzdory tomu, že se zlepšila ve výrobě a marketingu, výzvou pro španělské víno zůstává image. Jeho budoucnost závisí na jeho vnějším sjednocení, aby byl „mocný ve značce Španělsko“.

Krále Filipa VI. během této návštěvy doprovázel prezident Castilla-La Mancha Emiliano García-Page; dále ministr zemědělství, rybolovu a výživy Luisem Planasem a prezident Fenavinu a prezident provinční rady Ciudad Real José Manuelem Caballerem.

Zdroj: https://www.elmundo.es/papel/gastro/

https://www.fenavin.com/

Foto – redakce

Podobné příspěvky

Rychle se šířící covid v Číně

Afri

Putinův projev otřásl burzami, hlavní náraz ale teprve přijde

Afri

Větrná bouře Eunice zlevňuje v Evropě elektřinu na letošní minima

Afri