Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy ze světa

HOI AN VE VIETNAMU MÁ DVĚ NOVÁ SVĚTOVÁ OCENĚNÍ

A_AHoi_An_1ac

Starobylé krásné vietnamské město Hoi An, které bylo v roce 1999 uznáno UNESCO jako světové kulturní dědictví, nyní vstoupilo do seznamu 10 nejpohostinnějších a nejpřívětivějších měst na světě. Renomovaná cestovní platforma “Booking.com” toto právě zveřejnila, když oznámila výroční ceny velmi prestižní celosvětové soutěže “Traveler Review Awards 2022”. Letošní výsledek je založený na více než 232 milionech ověřených digitálních recenzí turistů z celého světa.

HOI AN VE VIETNAMU MÁ DVĚ NOVÁ SVĚTOVÁ OCENĚNÍ

“Time Out” – globální populární světový magazín specializující se na jídlo, cestování a kulturu letos v únoru zveřejnil seznam nejromantičnějších destinací na světě. Světovou soutěž vyhrálo vietnamské město Hoi An. Naše Praha se umístila na 7. místě.

Hoi An vyniká řadou starověkých chrámů, domů i obchodů postavených kolem řady kanálů. Rozsvícené barevné lucerny turistů plujících na loďkách po romantické řece Hoai jsou nezapomenutelným fantasticky krásným zážitkem, který milují domácí i zahraniční návštěvníci Hoi An a dnes o něm ví celý svět.

Doporučuji všem turistům z České republiky při návštěvě překrásného Vietnamu prohlédnout si na vlastní oči kouzelné město Hoi An, protože je  super!

Marcel Winter

Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti

www.cvs-praha.cz

www.facebook.com/MarcelWinter

Podobné příspěvky

Nedostatek dešťových srážek v Maroku

Afri

Držte si peněženky, zasedá americká centrální banka!

Afri

Maroko zvoleno členem Rady míru a bezpečnost na tříleté funkční období  

Afri