Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy ze světa

Smrt malého Rayana v Maroku po pádu do studny

Po tragickém incidentu, který si vyžádal život sotva pětiletého dítěte Rayana Aourrama, kterého se nepodařilo po pěti dnech vyprostit bez zranění ze studny, kam spadl, a to navzdory neúnavnému úsilí záchranářů, marocký král Mohammed VI. telefonoval s rodiči zesnulého, informuje tisková zpráva královského kabinetu.

Smrt malého Rayana v Maroku po pádu do studny: Jeho Veličenstvo král vyjadřuje soustrast rodičům zesnulého

Smrt malého Rayana v MarokuZa těchto bolestných okolností Jeho Veličenstvo král vyjádřil svou nejhlubší soustrast a upřímný soucit všem členům rodiny zesnulého v této bolestné životní situaci a ujistil je, že pozorně sledoval vývoj této bolestné události a dal své pokyny příslušným úřadům, aby přijaly nezbytná opatření a vyvinuly veškeré možné úsilí k záchraně zesnulého, ale Boží vůle byla nezastavitelná, dítě odpovědělo na volání Všemocného, říká prohlášení královského kabinetu.

kralPanovník vyjádřil své uznání za neúnavné úsilí úřadům, veřejným silám a asociacím, taktéž i za příliv solidarity a široké sympatie vyjádřené s ohledem na rodinu zesnulých různými sociálními vrstvvami a marockými rodinami v této bolestné situaci.

red.

Podobné příspěvky

Čína se vkládá do řešení války na Ukrajině

Afri

Brusel dnes řekne, jak chce uznávat jádro a plyn coby udržitelné zdroje

Afri

Sezóna fiakrů v Praze již začala

Afri