Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy ze světa

TAJEMSTVÍ DS AUTOMOBILES ODHALENO NA VELETRHU CES V LAS VEGAS

DS-USA

 

Pro společnost DS Automobiles je elektrifikace již od založení základním rysem strategie, od roku 2019 je její modelová řada 100% elektrifikovaná. Všechny modely DS jsou totiž nabízeny s elektromotory, ať už je to 100% elektrický model DS 3 Crossback E-Tense, nebo plug-in hybridy DS 4 E- Tense, DS 7 Crossback E- Tense a DS 9 E- Tense s výkonem od 225 do 360 k.

TAJEMSTVÍ DS AUTOMOBILES ODHALENO NA VELETRHU CES V LAS VEGAS

  • Značka DS Automobiles se naplno zapojila do energetické transformace automobilového odvětví a představuje se na veletrhu spotřební elektroniky CSE v Las Vegas, který se koná od 5. do 8. ledna 2022.

  • Na stánku Stellantis vystavuje DS Automobiles svůj monopost DS E-Tense FE21, který se účastní mistrovství světa Formule E, a který představuje tajemství úspěchu elektrifikace značky.

  • Účast značky DS Automobiles v mistrovství světa Formule E slouží jako testovací laboratoř pro vývoj jejích 100% elektrických modelů, zejména pokud jde o software.

  • Společnost DS Automobiles využívá své účasti v tomto mistrovství k tomu, aby přenesla plody svých inovací do sériových vozů, urychluje svou strategii elektrifikace a od roku 2024 bude uvádět na trh nové vozy jako výhradně 100% elektrické.

DS PerformanceV roce 2020 a v první polovině roku 2021 je DS Automobiles díky své elektrifikované řadě (34 % nízkoemisních vozů v prodeji DS na celém světě) nejlepší multienergetickou značkou v Evropě s nejnižšími průměrnými emisemi CO2 (100,2 g/km v cyklu WLTP v roce 2021).

Cílem této ofenzivní strategie je nabídnout technologickou účinnost, dynamiku a eleganci. V souvislosti se zpřísňujícími se předpisy týkajícími se používání automobilů, zejména v centrech měst, zajišťuje také bezproblémovou mobilitu.

DS PerformanceDS Automobiles je prvním prémiovým výrobcem, který se zapojil do Formule E, a je jedinou značkou, která získala dvakrát po sobě titul v kategorii týmů i jezdců. Společnost DS Automobiles již prodloužila svou účast do roku 2026 a zároveň zahájila vývoj nové generace monopostu, který bude výkonnější a efektivnější. Tato technologická laboratoř umožní další vývoj sériových modelů.

Na stánku Stellantis na veletrhu spotřební elektroniky vystavuje společnost DS Automobiles závodní monopost DS E-Tense FE21, který se účastní mistrovství světa Formule E a za jehož volant usedají mistři světa Jean-Éric Vergne a António Félix da Costa.

Společnost DS Automobiles, která získala dva tituly pro konstruktéry a dva tituly pro jezdce a v sedmdesáti třech závodech čtrnáct vítězství, sedmnáct pole position a sedmatřicet pódiových umístění, využila při vývoji svých elektrifikovaných modelů výzkum a úspěchy svých sportovních týmů. Vzhledem k tomu, že automobilové závody vždy předbíhají výrobu sériových modelů, mohli zaměstnanci společnosti DS Automobiles využít zkušeností získaných při dobývání titulů, a to jak při výběru materiálů a konstrukci dílů, tak i v oblasti odborných softwarových znalostí. Tyto zkušenosti se přenášejí do sériových modelů, pokud jde o řízení spotřeby energie, optimalizovanou spotřebu a schopnost rekuperace energie při zpomalování. Závody stoprocentně elektrických vozů otevírají cestu k inovacím a jsou tajemstvím zrychleného technologického vývoje společnosti DS Automobiles. Značka tak vystupuje jako průkopník skupiny Stellantis v oblasti elektrifikace a řízení softwarového vybavení.

Od roku 2024 budou všechny nové modely značky výhradně 100% elektrické. Budoucí modely budou i nadále nabízet nejmodernější technologie vzešlé ze světa motorsportu a výjimečnou eleganci díky dokonalému přizpůsobení technických prvků tomu, co zákazníci DS Automobiles chtějí.

Společnost DS Automobiles se veletrhu CES v Las Vegas účastní již podruhé. V roce 2017 se jezdci vozu DSV-03 zúčastnili virtuálního závodu Formule E, který se v rámci veletrhu Consumer Electronics Show konal.

SHRNUTÍ

  • Společnost DS Automobiles vystavuje na veletrhu spotřební elektroniky v Las Vegas monopost DS E-Tense FE21 Formule E.

  • Účast společnosti DS Automobiles ve Formuli E slouží jako laboratoř pro vývoj jejích 100% elektrických modelů, zejména pokud jde o software.

  • Společnost DS Automobiles bude od roku 2024 uvádět na trh výhradně modely se 100% elektrickým pohonem.

Martina Bedrnová

DS Brand Director

 

DS AUTOMOBILES

 

Značka DS vznikla v roce 2014 a opírá se o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví.

Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření a milují nové technologie, snoubí se v nich elegance a špičkové technologie. Celosvětovou modelovou řadu značky DS tvoří modely DS 3 Crossback, DS 7 Crossback, DS 4 a DS 9.

Značka DS Automobiles je dvojnásobným šampionem Formule E z let 2019 a 2020 (pohár týmů a jezdců), stojí na špici elektrifikace, neboť nabízí všechny své modely v elektrifikované verzi. Pod Označením E-Tense nabízí jak 100% elektrické vozy, tak plug-in hybridy s výkonem až 360 koní a pohonem všech kol. Od roku 2024 budou všechny nové modely, které DS Automobiles přinese na trh, výhradně elektrifikované.

Pro náročné zákazníky vyvinuila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, l’expérience DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.

Značka DS je přítomna ve 41 zemích a vytvořila exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě více než 400 showroomů DS Stores a DS Salons.

 

Podobné příspěvky

Lídři zemí skupiny G-20 dnes dají zelenou přelomové změně světového daňového systému

Afri

Kreml odmítá posílat Evropě plyn za eura

Afri

ORIENTAL FASHION SHOW se konala 23.1.2022 v hotelu PENINSULA

Redaktor J.Hampl